جذبه » اموزشی » اموزش رنگ کردن ابرو برای انواع پوست و مو / عکس

اموزش رنگ کردن ابرو برای انواع پوست و مو / عکس

اموزش رنگ کردن ابرو برای انواع پوست و مو / عکس

رنگ ابرو برای پوست سبزه روشن مشکی مواد رنگ ابرو فرمول رنگ ابرو سایه ابرو

اموزش رنگ کردن ابرو برای انواع پوست و مو  عکس (2)

آموزش رنگ کردن ابرو

برای رنک کردن ابرو باید مواد رنگ و ابزار مناسب را داشته باشید و هم چنین اصولی را در هنگام رنگ زدن ابرو رعایت کنید در ادامه شما را با تکنیک ها و اصول ضروری رنگ ابرو آشنا می سازیم.

مواد مورد نیاز رنگ ابرو ها

اکسیدان ۳ درصد
رنگ مخصوص ابرو
برس رنگ
ظرف شیشه ای کوچک و یا بید
پنبه
وازلین
کرم تمیز کننده آرایش

روش رنگ کردن ابرو ها

برای رنگ کردن ابرو ها در دمای اتاق قرار بگیرد رنگ ابرو را اگر در مکانی سرد انجام دهید مدت زمان بیشتری طول می کشد تا عمل کند سپس ابتدا با کمک کرم پاک کننده آرایش ابرو های خود را به خوبی تمیز کنید.

و با کمک گوش پاک کن دور ابرو های خود وازلین بزنید تا پوست اطراف ابرو های شما رنگ نگیرد. سپس رنگ مورد نظرتان را به اندازه ۱ سانتی متر در درون ظرف شیشه ای بریزید و ۳ قطره اکسیدان را در درون رنگ ابرو بریزید و اکسیدان و رنگ ابرو را به خوبی و با کمک برس ابرو با یکدیگر مخلوط کنید بعد از این که مواد رنگ ابرو را مخلوط کردید از ناحیه کلفت و پر حجم ابرو ها رنگ کردن ابروی خود را شروع کنید و با دقت و سرعت العمل بالا همه ابرو های خود را با کمک رنگ ابرو بپوشانید. رنگ ابرو خیلی زود عمل می کند برای رنگ ابرو های تیره مانند مشکی و … تنها ۱ دقیقه زمان لازم دارید تا رنگ ابرو گرفته شود بعد از این که ابرو هایتان رنگ را به خود گرفتند با کمک پنبه مرطوبی ابرو ها را به خوبی تمیز کنید دقت داشته باشید وقتی که پنبه به خود رنگ نگرفت ابرو های شما تمیز شده است. رنگ های معمولی ابرو را هم ۲ یا ۳ نگه دارید و بعد با کمک پنبه رنگ را از روی ابروی خود پاک کنید.

اگر شما ابرو های ضخیم و تیره ای دارید می توانید برای رنگ زدن ابرو های خود سراغ مواد دکلره و مواد بی رنگ بروید. در این مطلب آموزش روشن کردن رنک ابرو را به صورت مرحله به مرحله در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.
ابتدا ابرو های خود را با با جدیدترین مدل های ابرو  مرتب کنید البته توجه داشته باشد که مدل ابرو مد سال باید متناسب با فرم چهره شما باشد.

سپس ابرو های خود را کمک شامپو بشویید و بعد از این که ابرو هایتان را خشک کردید اطراف ابرو را با کمک وازلین بپوشانید. مواد دکلره را در درون کاسه ای شیشه ای بریزید و با کمک برس ابرو و یا برس تمیز ریمل مواد دکلره را بر روی ابرو های خود بزنید اگر می خواهید ابرو های شما مقداری روشن شوند ۵ دقیقه مکث برای رنگ ابرو مناسب است و اگر می خواهید ابرو های بسیار روشن تری داشته باشید ۱۰ دقیقه باید مکث کنید. ابرو های خود را در زمان مکث رنگ ابرو چک کنید و مراقب باشید که ابرو های شما با مواد دکلره نسوزند. بعد از مدت زمان مکث رنگ ابرو با کمک پنبه مرطوبی مواد دکلره را از روی ابروی خود بردارید سپس ابرو هایتان را بشویید و با کمک حوله آن ها را خشک کنید. اگر در رنگ ابروی خود زردی و یا نارنجی مشاهده کردید می توانید با کمک واریاسیون بنفش زردی ابرو های خود را بگیرید چند قطره واریاسیون را با اکسیدان ۳ درصد مخلوط کنید و به مدت ۱۰ دقیقه بر روی ابرو های خود بزنید و بعد از مدت زمان ذکر شده ابرو هایتان را تمیز کنید.

اموزش رنگ کردن ابرو برای انواع پوست و مو  عکس (1)

راهنمای انتخاب رنگ ابرو

در انتخاب رنگ ابرو رنگ پوست و رنگ مو از عوامل تعیین کننده رنگ ابرو می باشند. اگر شما رنگ مو تیره قهوه ای دارید و رنگ پوست شما نیز گندمی است بهترین ایده برای رنگ ابروی شما مشکی است تضاد در بین رنگ پوست و رنگ مو و رنگ ابرو چهره شما را زیباتر می کند. اگر ابرو های شما مشکی است و رنگ پوست سفیدی دارید و مو هایتان را بلوند کرده اید بهتر است که رنگ ابرو های خود را یک یا دو درجه روشن تر کنید. افراد با پوست سبزه و مو های روشن و مش کرده بهتر است که رنگ ابرو های خود را ۴ تا ۵ درجه روشن تر کنند با این رنگ ابرو چهره شما بازتر می شود و زیباتر می شود.
برای افراد با رنگ موی شرابی و رنگ موی فندقی و به طور کلی رنگ مو های گروه قرمز رنگ ابرو تیره می تواند بهترین ایده باشد. افراد با پوست روشن و رنگ موی زیتونی رنگ ابرو تا ۱ یا ۲ درجه روشن تر مناسب است و برای افراد با پوست تیره و رنگ موی زیتونی رنگ ابرو کاملا روشن می تواند بهترین ایده باشد.
اگر بعد از رنگ کردن ابرو هایتان در رنگ موی خود تغییرات جزئی را ایجاد کردید کافی است که برای آرایش ابرو های خود مقداری سایه پودری و با مداد ابرو بر روی ابرو هایتان بزنید این روش ابرو ها را با هر رنگ مویی خوش فرم و زیباتر می کند. ولی اگر رنگ موی خود را به کلی عوض کردید بهتر است که رنگ ابرو های خود را هم عوض کنید.

اشتراک گذاری مطلب
نظر شما چیه ؟

نوشتن دیدگاه

چهار × دو =

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز