جذبه » هنر در خانه » اموزش روبان دوزی گل برجسته / اموزش تصویری

اموزش روبان دوزی گل برجسته / اموزش تصویری

اموزش روبان دوزی گل برجسته / اموزش تصویری

آموزش روبان دوزی خانم آفاق امیریان اموزش روبان دوزی خانم معزز آموزش روبان دوزی رایگان اموزش روبان دوزی به سبک جدید اموزش روبان دوزی از ابتدا اموزش روبان دوزی در سیمای خانواده اموزش گام به گام و مرحله به مرحله روبان دوزی

اموزش روبان دوزی گل برجسته / اموزش تصویری  آموزش روبان دوزی خانم آفاق امیریان اموزش روبان دوزی خانم معزز آموزش روبان دوزی رایگان اموزش روبان دوزی به سبک جدید اموزش روبان دوزی از ابتدا اموزش روبان دوزی در سیمای خانواده اموزش گام به گام و مرحله به مرحله روبان دوزی

 

روبان دوزی گل بنفشه یکی از پرکاربردترین روبان دوزی ها است که در انواع مختلف سرویس ها، تزیین لباس های مختلف و تابلوهای روبان دوزی کاربرد دارد و با یادگیر آن می توانید استفاده های زیاد و قابل توجهی از آن ببرید. بر همین اساس در این مطلب به آموزش مرحله به مرحله این نوع روبان دوزی زیبا و متنوع می پردازیم و سعی داریم آن را به طور کامل آموزش دهیم. در ادامه مطلب با آموزش کامل و زیبای آن به صورت کامل و با تصاویر مراحل مختلف همراه ما باشید.

آموزش مرحله به مرحله روبان دوزی گل بنفشه با تصاویر :

روبان دوزی گل بنفشه یکی از زیباترین روبان ذوزی ها به حساب می آید. برای این مدل روبان دوزی  به سه روبان با رنگ های زرد، بنفش و سیاه نیاز دارید که عرض روبان ها به سایز گل بنفشه ایی که قصد دوخت آن را دارید بستگی دارد. برای شروع ابتدا از روبان زرد یک مربع با عرض و طول مساوی برش بزنید و آن را طوری از وسط تا بزنید که تشکیل یه مثلث دهد.

1

 

سه گوشه مثل را به هم برسانید و جمع کنید و یک کوک بزنید. البته می توانید از چسب حرارتی نیز استفاده نمایید.

2 3

 

 

با روبان بنفش و مشکی نیز مثلث بسازید اما توجه داشته باشید که سایز مثلث مشکی کوچکتر باشد.

4

 

مثلت های بنفش و مشکی ر روی هم قرار داده و جمع کرده و کوک می زنیم.

5

 

در این مرحله از آموزش روبان دوزی از نخ قیطان برای وسط گل پرچم می سازیم و آن را به گلبرگ هایی که آماده کرده ایم متصل می کنیم. بریا پرچم گل بنفشه از مروارید نیز می توان استفاده نمود.

6 7

 

 

با دو عدد گلبرگ رد و سه گلبرگ بنفش و سیاه یک گل بنفشه زیبا بسازید و مورد استفاده قرار دهید.

8

 

 

مشاهده فرمودید که روبان دوزی گل بنفشه بسار راحت و دلنشین است. با این سبک گل مدل های متنوع تابلو و سرویس های مختلف را می توانید تهیه نمایید و مورد استفاده قرار دهید. در ادامه چند نمونه از موارد استفاده گل بنفشه را ملاحظه می فرمایید.

9 10

اشتراک گذاری مطلب
نظر شما چیه ؟

نوشتن دیدگاه

19 − 13 =

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز