جذبه » گالری عکس » جانگ هیوک / جانگ گیون سوک / پارک گان هیونگ

جانگ هیوک / جانگ گیون سوک / پارک گان هیونگ

بیوگرافی جانگ هیوک / جانگ گیون سوک / پارک گان هیونگ

عکس پارک گان هیونگ و همسرش

عکس پارک گان هیونگ و همسرش

عکس جانگ گیون سوک و همسرش

عکس جانگ گیون سوک و همسرش

عکس جانگ هیوک و همسرش

عکس جانگ هیوک و همسرش

جانگ هیوک و همسرش

جانگ هیوک و همسرش

جانگ هیوک

جدیدترین عکس های جانگ گیون سوک

جدیدترین عکس های جانگ گیون سوک

عکس جدید جانگ گیون سوک

عکس جدید جانگ گیون سوک

جانگ هیوک

جدیدترین عکس پارک گان هیونگ

جدیدترین عکس پارک گان هیونگ

عکس پارک گان هیونگ

عکس پارک گان هیونگ

تصاویر پارک گان هیونگ

تصاویر پارک گان هیونگ

جانگ هیوک

جانگ هیوک

عکس جدید پارک گان هیونگ

عکس جدید پارک گان هیونگ

گالری عکس جانگ گیون سوک

گالری عکس جانگ گیون سوک

بیوگرافی جانگ گیون سوک

بیوگرافی جانگ هیوک :

جانگ هیوک متولد بیستم دسامبر سال ۱۹۷۶ میلادی یک بازیگر کره‌ای است. او در ایران به دلیل بازی در سریال متشکرم محبوب شد. اما عمدهٔ شهرت او به دلیل ایفای نقش در فیلم «Windstruck» و درام‌های «The Slave Hunters» و «Deep Rooted Tree» است.

زندگی حرفه‌ای

دوران کودکی جانگ در محل تولد وی یعنی پوسان گذشت. آغاز فعالیت حرفه‌ای او بازی در سریال مدل بود که در سال ۱۹۹۷ از شبکهٔ اس بی اس پخش شد. پیش از این او در سریال مدرسه ایفای نقش کرده بود. همچنین او در یک فیلم سینمایی به اسم Zzang در نقشی جزئی بازی کرد. کارهای هنری جانگ به همین جا ختم نشد و او در موزیک ویدئو ی گروه معروف g.o.d. به اسم To My Mother بازی کرد. جانگ در موزیک ویدئوهای زیادی بازی کرده است که از جملهٔ آنها می‌توان به موزیک ویدئوهای مربوطــ به آلبومش که به سبک رپ بود اشاره کرد. این آلبوم در سال ۲۰۰۰ به اسم TJ Project در بازار پخش شد. ولی شهرت او از سال ۲۰۰۱ میلادی شروع شد. همان زمانی که او به عنوان نقش اصلی فیلم تخیلی Volcano High بازی می‌کرد. نقش مقابل جانگ را خانم Shin Min-ah داشت. جانگ هیوک در نقش یک آدم عجیب و غریب بود و مهارت بالای او در بازیگری توانست ستایش منتقدان و بینندگان را دوچندان کند و نظرها را به سوی خودش جلب نماید.

او به همین مقدار طرفدار راضی نشد وبا بازی در فیلم Jungle Juice توانست موفقیت زیادی را به دست بیاورد و با نقش آفرینی در سریال معروفStory of a Bright Girl در کنار بازیگر Jang Na-ra موفق به کسب شهرت فوق‌العاده‌ای شد.

جانگ هیوک در فیلم توالت عمومی که به صورت مشترک بین چین و کره ساخته شد حضور داشت. کارگردان این اثر زیبا Fruit Chan بود که در سال ۲۰۰۲ در جشنوارهٔ ونیز برندهٔ جایزه شد.

یک سال بعد از همکاری با چینی‌ها در فیلم کمدی Teach Me English همراه با خانم Lee Na-young ظاهر شد. این فیلم به کارگردانی Kim Sung-soo بود. نقش آفرینی بعدی جانگ در فیلمKwak Jae-yong’s Windstruckبود که نقش مقابل او را خانم Jeon Ji-hyun بازی می‌کرد. این فیلم در کره از بازدید خوبی برخوردار نشد ولی یکی از پر فروش ترین فیلم‌های کره‌ای درژاپن شد.[۲] .[۱]

در سال ۲۰۰۴، جانگ هیوک به همراه سونگ سئونگ هون و هان جه سوک به جرم اینکه از رفتن به خدمت سربازی خودداری کرده بودند متهم شدند. با توجه به اینکه خبر محکومیت آنها در بین عموم پخش شده بود، جانگ از طرفدارانش عذرخواهی کرد و بعد، خدمتش را به مدت دو سال در ارتش شروع کرد.

بعد از اینکه در سال ۲۰۰۶ خدمت وی به پایان رسید، با یک سریال به اسم “متشکرم” از شبکهٔ ام بی سی دوباره به عرصهٔ بازیگری بازگشت.

این فیلم درواقع داستانی در مورد یک مادر تنهاست که نقش آن را گونگ هیو جین بازی می‌کند. این مادر به همراه دخترش که مبتلا به ایدز هست زندگی را سپری می‌کند و در این داستان پزشک بد بینی هم حضور دارد که به طور اتفاقی وارد زندگی این مادر و دختر می‌شود. بر خلاف انتظار، این سریال از جمله سریال‌های کم بازدید شناخته شد و باعث شد که جانگ بتواند به این طریق ماجرای رسواییش را برای خدمت سربازی راحت تر پشت سر بگذارد

بعد از این، جانگ قراردادی را برای یک فیلم بین‌المللی امضا کرد. این فیلم که با اسم “رقص اژدها” شناخته می‌شود، یک داستان عاشقانه است که در آن رقص باله با هنرهای رزمی ترکیب شده است و بازیگر سنگاپوری فان وونگ هم در این فیلم ایفای نقش می‌کند.  جانگ برای بازی در این فیلم جایزهٔ بهترین بازیگر مرد را در افتتاحیهٔ فستیوال بین‌المللی فیلم وست هالیوود، به دست آورد  جانگ در یک سریال ژاپنی به اسم “Ryokiteki na Kanojo” هم نقشی را اجرا کرد. این سریال یک بازسازی بود از فیلم کره‌ای”My Sassy Girl “سال ۲۰۰۱. جانگ در برنامهٔ پرسش و پاسخ Tsuyoshi Kusanag که مربوطـ به این سریال بود شرکت کرد و در بارهٔ آن توضیح داد اما با این حال سازندهٔ این سریال بعدها اضافه کرد که درحین تصویربرداری چند صحنهٔ جدید به بازی جانگ اضافه شد که در فیلم نامهٔ اصلی نیامده بود. بعد از این جانگ بنا به علاقه‌ای که داشت در سه موزیک ویدئو خوانندهٔ تایوانی، الوا هسیائو حضور پیدا کرد.  از سریالهای دیگراین بازیگر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: سریال دزد (که در کره به آن بول هاندانگ یا “con artist” هم می‌گویند) “Tazza” که در آن جانگ مقابل هان یه سول بازی کرده است و این فیلم اقتباسی بوداز فیلم “gambling” سال 2006.  و فیلم کوتاهی به اسم “the omnibus Five Senses of Eros” در مورد یک جستجوی هیجان انگیز و خطرناک در مورد یک فیل (با اسم “”Penthouse Elephant””هم شناخته می‌شود) در این فیلم کوتاه، جانگ به همراه جو دونگ هیوک و لی سانگ وو بازی کرد. و ملودرامی به اسم “Maybe” (به اسم خرگوش و مارمولک هم شناخته می‌شود) در این فیلم جانگ در مقابل سونگ یوری بازی کرد. .

سال ۲۰۱۰ بود که در یک سریال به اسم “chuno” بازی کرد. یک سریال تاریخی که در آن نقش یک برده را داشت. برده‌ای که از سن و سال کم شروع به جنگیدن کرد. دیالوگ ماندگار او در این فیلم با این جمله رقم خورد:”سقوطــ وقتی آسون میشه که شما مراحل موفقیت رو درک نکنی.”

او جایزه‌های زیادی را به عنوان یک بازیگر به نام خودش کرد که از برترین آن‌ها می‌شود به جایزهٔ “پاپ کره‌ای” که به خاطر بازی در یکی از سریال‌های شبکهٔ کی بی اس بوده اشاره کرد. او همچنین نامزد بهترین بازیگر مرد در جشنوارهٔ 2011 International Emmy Awards بوده است. او بعد از یک استراحت کوتاه سراغ یک سریال رفت که در مورد حوا بود.

این سریال بازسازی یک سریال کره‌ای بود که در کشور چین پخش می‌شد  و توانست درصد بالایی از بینندگان را به خودش جذب کند. اسم این سریال Ai Shang Nu Zhu Bo یا “Fall in Love with Anchor Beauty” است.

بعد از این سریال چینی او در سریالی کره‌ای بازی کرد. در نقش یک مدیر صندوق که به یه وکیل تبدیل می‌شود. جانگ در این سریال با دو بازیگر معروف دیگر همبازی بوده است. خانم‌ها Lee Min-jungو Kim Hee-ae. جانگ در نقش آدمی بود که فقطـ می‌خواست از خانواده اش دفاع کند ولی پول و سهام بزرگ او در یک شرکت طی بازی قدرت او را به یک شخصیت پول پرست تبدیل کرد.

می‌توان گفت در این فیلم در نقش مردی بود که از نظر احساساتی بسیار پیچیده هست. مردی که در مرگ زنش نقش داشت. خود جانگ درمورد نقشش گفت:”یه تعادلی باید حفظــ می‌شد همیشه…. جانی بودم ولی بیگناه!”

سریال معروف دیگری که جانگ در آن بازی کرد سریال Deep Rooted Tree است که یک سریال تاریخی است. او اوایل از نقشش در این سریال راضی نبود. چون در رمانی که این فیلم از او ساخته شده شخصیت Kang Chae-yoon کم رنگ بود. جانگ در نقش یکی از ماموران دستگاه حکومتی بود ولی در فیلم نقش پررنگتری نسبت به رمان داشت. این داستان مربوطـ قتل‌های زنجیره‌ای در کاخ Gyeongbok هست. این اتفاقات زمانی رخ می‌دهد که پادشاه Sejong کبیر در حال ارتقا حروف الفبا زبان کره‌ای هست

سال‌ها گذشت تا بالاخره جانگ هیوک در سریال معروفآیریس۲ حضور پیدا کرد. سریالی که ادامه و کامل کنندهٔ فصل اول در سال ۲۰۰۹ بود .

نکتهٔ جالب این پروژه همبازی شدن جانگ با لی داهه بود. این سومین نقش آفرینی آنها در کنار هم بود. بعد از بازی در Robber و The Slave Hunters. برخلاف رسوایی‌های گذشتهٔ جانگ درمورد سربازی و خدمت رفتن، او به برنامهٔ هفتگیه Real Men ملحق شد. Real Men هر هفته پخش می‌شود و شش نفر آن را اداره می‌کنند. این برنامه نوعی از دیدگاه مستندسازی را در خود جای داده است. این اولین باری است که جانگ به صورت رسمی در همچین دست از برنامه‌هایی شرکت می‌کند. نظر خود او هم درمورد برنامه بد نیست و گفته است که دوست دارم خودش حتی این برنامه رااجرا کند چون تجربهٔ ارتش و سربازی او دوباره تکرار می‌شود!

سال ۲۰۱۳ یک سال پر از کار برای جانگ بود. چون او در یک فیلم سینمایی که فروش فوق‌العاده‌ای هم داشت بازی کرد. در این فیلم با بازیگر سو ئه هم بازی بود که نقش آتش‌نشان و پزشک را بر عهده داشتند و باید با ویروسی که شبیه سرما خوردگی و مرگ آور بود آور مقابله می‌کردند. نام این فیلم آنفلوآنزا است. .  درسال ۲۰۱۴ او با بازی در یک فیلم هیجان انگیزبه کارگردانیKim Tae-gyun نقشی دیگر را تجربه کرد. این فیلم دربارهٔ یک دختر دبیرستانی است که با معلم ورزش خود ازدواج می‌کند. او همچنین بار دیگر برای بازسازی درامی تایوانی متعلق به سال ۲۰۰۸به گروهی بادرخشش Jang Na-raIN پیوست تا در یک داستان عاشقانهٔ دیگر ایفای نقش کند.

زندگی شخصی

و اما می‌رسیم به کیم یوجین، معلم پلاتیس جانگ و دوست شش سالهٔ او که از ۲۰۰۲ باهم بودند و در آخر با هم ازدواج کردند ؛ ازدواجی در تاریخ دوم ژوئیه ۲۰۰۸ با حضور دوستان نزدیکی مثل خواننده کیم جونگ کوک و بازیگر چا ته هیون که ثمرهٔ آن دوبچه بود که با اختلاف یک سال بدنیا آمدند.

ناگفته نماند که جانگ هیوک سابقاً تکواندوکارِی حرفه‌ای بوده که بیش از ده سال جیت کان دو تدریس می‌کرد.

بیوگرافی جانگ گیون سوک :

جانگ گیون سوک (کره‌ای 장근석) (زاده ۴ اگوست ۱۹۸۷) بازیگر، خواننده و مدل اهل کشور کره جنوبی است.

بهترین بازی وی در فیلم you are beautiful (تو زیبایی) در سال ۲۰۰۹ در نقش لیدر گروه با نام هوانگ تاکیونگ، با همراهی لی هونگ کی، جانگ یونگ هوا و پارک شین-های بود.

بیوگرافی

جانگ گیون سوک تنها فرزند خانواده، در سن ۵ سالگی کار خود را به عنوان یک مدل آغاز کرد. هنگامی که والدین او قصد فروش منزل خود را داشتند، خریداری که به منزل آنها آمده بود وقتی گیون سوک را دید به پدر و مادرش توصیه کرد که او می‌تواند به عنوان یک مدل، آینده درخشانی داشته باشد.

او فعالیت خود را ۴ سال بعد (سال ۱۹۹۷) در شبکه HBS در برنامه‌ای به نام (selling happiness) آغاز کرد و کار خود را در تلویزیون به عنوان یک کودک مدل ادامه داد.

در دوران دبیرستان گیون سوک با شنیدن صدای خواننده پاپ و گروه راک ژاپنی ken hirai و larc-en-ciel شروع به یادگیری این زبان نمود وبه نیوزلند سفر کرد تا بتواندزبان انگلیسی را نیز بیاموزد. هر چند که گیون سوک مایل بود تحصیلاتش را در نیوزلند ادامه دهد اما پیشنهاد بازی در سریال nonstop4 در شبکه MBC او را به کره بازگرداند.

بعد از نقش آفرینی در این سریال گیون سوک مدام فکر می‌کرد بازیگری به تنهایی برایش کافی نیست و تصمیم گرفت که خود را به یک بازیگر ثابت تبدیل کند. در سال ۲۰۰۵ نقشی که گیون سوک به عنوان پسر رئیس جمهور در درام پر بینندهlovers in parague که از شبکه SBS پخش شد باعث شد که او بتواند خود را به عنوان چهره‌ای خاص در نگاه طرفداران درام‌های کره‌ای مطرح کند.

در سال ۲۰۰۶ پیشرفت بسیار بزرگی در زندگیش رخ داد و او بر روی پرده سینما در فیلم ترسناک ژاپنیone missed call final خوش درخشید و به علت تجربه قبلی او و آشناییش با زبان ژاپنی گیون سوک توانست با ستاره‌های ژاپنی بدون هیچ مشکلی ارتباط برقرار کند او همچنین ۳ ماه قبل از آغاز این فیلم شروع به یادگیری زبان اشاره (مخصوص ناشنوایان) برای نقشش به عنوان پسر ناشنوا در این فیلم کرد. نقش بعدی او در یک درام تاریخی به نام Hwan jin yi بود که از شبکه KBS۲ پخش شدو نقش او در این درام مورد توجه بسیاری از طرفداران خانم قرار گرفت.

در سال ۲۰۰۷ گیون سوک نقشی را در یک فیلم با تم موسیقی راک به نام The happy life بازی کرد. نقش hyeon-ju در این فیلم به گیون سوک اجازه داد تا سحر مردانگیش را وهمینطور مهارت و هنرش را به عنوان یک خواننده به همگان نشان دهد. او همچنین در دو کار در زمینه موسیقی در سال ۲۰۰۸ ایفای نقش کرد، که این فیلم‌ها DO RE MI FA SO LA SI DOو درام تلویزیونی Beethoven virus که از شبکهMBC پخش شد، هستند. نقش بعدی گیون سوک در سال ۲۰۰۹ در فیلم مهیج the case of itaewon homicide بود که اولین نقش او به عنوان یک تبه کار را نشان می‌داد. این فیلم بر اساس یک داستان واقعی است که در یک مغازه همبرگر فروشی در itaewon کره جنوبی رخ داده است.

او همچنین در فیلم Hong Gil Dong که در شبکه KBS پخش شد در نقش پرنس Lee Changhwi، و فیلم ME AND BABY ایفای نقش کرده است.

او برای اولین بار به عنوان یک خواننده کره‌ای آهنگ LET ME CRY توسط شرکت Pony Canyon در تاریخ ۲۷ آوریل ۲۰۱۰ را در ژاپن منتشر کرد. این آهنگ در اولین هفتهٔ انتشار با فروش ۱۱۹٫۱۴۹ کپی نفر اول چارت Oricon single در ژاپن شد. او برای اولین بار به عنوان یک غیر ژاپنی در نمودار اول شد و این باعث برنده شدن جایزه بهترین هنرمند جدید مرد در Gold Disc Awards در ژاپن در سال ۲۰۱۰ شد. با پایان ماه سپتامبر ۲۰۱۱ جانگ گیون سوک اولین آلبوم چینی خود را با عنوان H Vol.۱ در چین و سراسر آسیای شرق منتشر کرد.

جانگ به همراه دوست موسیقیدان خود (Big Brother(大兄弟/jung kurt گروهی با نام TEAM H ایجاد کرد. آلبوم H Vol.۱ دارای ۴ آهنگ و آهنگ پیشرو آن GOTTA GETCHA است. بنا بر گزارش رسیده اشعار این آهنگ را جانگ گیون سوک نوشته است و همه دارای ریتم قوی و رپ فدرتمندی هستند.

این آلبوم دارای یک ویدئو برای همین آهنگ با پشت صحنه‌های جالب است. در همان سال جانگ گیون سوک قبول کرد تا در نقش حیوان خانگی در فیلمی کره‌ای برگرفته از سریال ژاپنی با نام YOU’RE MY PET بازی کند. این فیلم در سال ۲۰۱۱ منتشر شد.

در ۱۸ ژانویه ۲۰۱۲ شرکت Oricon اعلام کرد گیون سوک آلبوم تازه‌ای را منتشر خواهد کرد. این آلبوم در ۲۱ مارس منتشرشد و فقط در ژاپن قابل دسترس بود. این آلبوم ۷ آهنگ به سبک راک داشت. در ۲۳فوریه ۲۰۱۲ رسانه (HS (韩星经纪 در صفحهٔ رسمی WEIBO گروه TEAM H اعلام کرد که گروه نخستین جایزه خود را با آلبوم EP Lounge H Vol. ۱ بدست آورده است.

در سال ۲۰۱۲ جایزه بالاترین رکورد فروش و بهترین آلبوم کره‌ای توسط Hong Kong Record Sales Awards اعلام شد. این البوم در سرزمین چین، تایوان، هنگ کنگ فروش چشمگیری داشت.

سریال تلویزیونی LOVE RAIN با بازی گیون سوک و یونا (GIRL’S GENERATION) در شبکه KBS۲ از ۲۶مارس تا ۲۹ می پخش شد. جانگ گیون سوک در پایان ماه می ۲۰۱۲ یک آلبوم دیگر ژاپنی تحت عنوان JUST CRAZY منتشر کرد. این آلبوم در Oricon daily singles chart با فروش ۵۳٫۰۰۰ نسخه نفر اول شد. جانگ گیون سوک اولین مردی است که برای ۲ بار در Oricon اول شد

در ۱۰ ژوئن، سوکی کتاب آشپزی خود را تحت عنوان (Love Recipe) منتشر کرد که شامل ۲۰ دستورالعمل، مقاله و عکس است.

 

بیوگرافی پارک گان هیونگ :

پارک گان هیونگ (به کره‌ای:박건형 به انگلیسی: Park Gun-hyung) (زاده ۱ نوامبر ۱۹۷۷ – سئول) بازیگر در کره جنوبی است.

او به دلیل بازی در مجموعه تلویزیونی امپراتور بادها شناخته شد.

سریال‌های تلویزیونی

  • جونگ یی الهه آتش (۲۰۱۳) (MBC)
  • سندرم (۲۰۱۲) (JTBC)
  • سرزمین بادها (۲۰۰۸) (KBS2)
  • وقتی بهار می‌آید (۲۰۰۷) (KBS2)

فیلم‌ها

  • افسانهٔ رودخانه(۲۰۰۶)
  • آقای حواس پرت(۲۰۰۶)
  • منطقهٔ بی طرف(۲۰۰۴)
اشتراک گذاری مطلب
نظر شما چیه ؟

نوشتن دیدگاه

8 − هفت =

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز