جذبه » گالری عکس » جونگ جین یونگ / جونگ ایل وو / کیم جونسو

جونگ جین یونگ / جونگ ایل وو / کیم جونسو

بیوگرافی جونگ جین یونگ / جونگ ایل وو / کیم جونسو

عکس جونگ ایل وو

عکس جونگ ایل وو

عکس جونگ جین یونگ

عکس جونگ جین یونگ

عکس کیم جونسو

عکس کیم جونسو

عکس جونگ ایل وو

جونگ ایل وو

عکس جونگ ایل وو

عکس جونگ جین یونگ

عکس جونگ جین یونگ

جونگ جین یونگ

عکس جونگ ایل وو

عکس جونگ ایل وو

جدیدترین عکس جونگ ایل وو

عکس کیم جونسو

عکس کیم جونسو

عکس کیم جونسو

كيم جونسو 2pm

عکس کیم جونسو

 

 

 

بیوگرافی جونگ جین یونگ :

جونگ جین یونگ (به کره‌ای: 정진영 به انگلیسی: Jung Jin-young) (زاده ۱۶ اکتبر ۱۹۶۴ – سئول) بازیگر در کره جنوبی است.او به دلیل بازی در نقش سئو یونگ جی در مجموعه تلویزیونی دونگ یی و پادشاه يورى در سريالامپراتور بادها و پروفسور کيم سانگ در سريالبيمارستان چونا شناخته شده است.

سريال ها

 • چشم هاى فرشته(2014)(SBS)
 • جئون وو چي(2012-2013)(KBS2)
 • باران عشق(2012)(KBS2)
 • بيمارستان چونا(2011-2012)(KBS2)
 • درام ويژهعبور از پل يونگ دو(2011)(KBS2)
 • دونگ يى(2010)(MBC)
 • سرزمين بادها(2008-2009)(KBS2)

فيلم ها

 • وعده ديگر(2014)
 • معجزه در سلول شماره 7(2013)
 • عشق٩١١(2012)
 • انجمن اختصاصی جنرال(2011)
 • آفتابى(2008)
 • زندگی مبارک(2007)
 • بانت(2007)
 • کارت های وحشی(2003)
 • ماهى سبز(1998)
 • تروريست(1995)

بیوگرافی جونگ ایل وو :

جونگ ایل وو (به کره‌ای: 정일우) و (به انگلیسی: Jung Il-woo) (زاده ۹ سپتامبر ۱۹۸۷ – سئول) بازیگر، خواننده، مدل در کره جنوبی است. آن به دلیل بازی در نقش ايلجيما در مجموعه تلویزیونی رودخانه ماه شناخته شد. همچنین وی نقش شاهزاده یانگ میونگ را در سریال افسانه خورشید و ماه ایفا کرده است

بیوگرافی کیم جونسو :

کیم جونسو (کره‌ای: 김준수، ژاپنی: ジュンス); متولد ۱۵ دسامبر ۱۹۸۶ ثبت شده در اول ژانویه ۱۹۸۷ می‌باشد. او همچنین با نام شیا با (تلفظ شی -اه) بر روی صحنه شناخته می‌شود. خواننده و ترانه سرا، و بازیگر که بیشترین شهرتش بخاطر عضویت در گروه‌های TVXQ و جی‌وای‌جیاست. او اخیراً به عنوان بازیگر موزیکال هم فعالیت می‌کند.

زندگی نامه

اوایل زندگی

کیم جونسو درگیونگی-دو, کره جنوبی بزرگ شد. مادرش Miss Korea (دختر شایسته) سابق کره‌است. جونسو یک برادر دوقلو به نام جونهو که دارد که با نام زونو شناخته می‌شود.

جونسو بعد از شرکت در ششمین سالگرد برنامه Starlight Casting System با شرکت SM Entertainment قرار داد بست. او در سن یازده سالگی به شرکت SM Entertainment پیوست و اولین قراردادش در ۱۲ فوریه سال ۲۰۰۰ بود.

در سال ۲۰۰۲ جونسو در برنامه‌ای به نام “Survival Audition- هی جون در مقابل گانگ تا-نبرد قرن “به همراه این هیوک و سونگ مین از سوپر جونیور و سه عضو از گروه راک TRAX (جی کیم , نومین وو و کانگ جونگ وو) ظاهر شد. این برنامه بوسیله مون هی جون و کانگ تا، دو عضو گروه H.O.T. و دو عضو سابق شرکت SM Entertainment داوری می‌شد. کانگ تا از جونسو بسیار تعریف کرد و گفت که او استعداد خواننده اصلی شدن را دارد.

TVXQ: از سال ۲۰۰۳ تا 2009

نوشتار اصلی: TVXQ

کیم جونسو اولین عضوی بود که به گروهتی‌وی‌ایکس‌کیو پیوست. پس از شش سال کار به عنوان کارآموز، به عنوان بخشی از تی‌وی‌ایکس‌کیو در زمان درخشش BoA و Britney Spears در ۲۶ دسامبر ۲۰۰۶ معرفی شد. او نام “Xiah «را به عنوان نام هنری خود انتخاب کرد که به گفته خودش مخفف نام»Asia «بدون تلفظ»a” در Asia است. ” Xiah” اشاره‌ای ست به این نکته که او می‌خواهد نه تنها در کره بلکه در سراسر آسیا به عنوان ستاره شناخته شود.

به عنوان عضوی از TVXQ جونسو در چهار آلبوم کره‌ای، چهار آلبوم ژاپنی، سی ترانهٔ تک ژاپنی و چندین ترانهٔ تک کره‌ای حضور داشته‌است. همچنین وی در دو برنامه تلویزیونی تئاتر پانچونو فیلم «تعطیلات» به همراه TVXQ ظاهر شده‌است.

درسال ۲۰۰۶ جونسو بهمراه زانگ لین در اولین ترانه تک او به نام«بی انتها» همکاری داشت. «بی انتها» بازسازی قطعهٔ دونفری Kelly Clarkson و Justin Guarini که در سال ۲۰۰۳ منتشر شده بود. جونسو در دومین قسمت موزیک ویدئوی ترانه نقش اصلی را داشت.

در سال ۲۰۰۷ به عنوان عضوی از گروه پروژه Anycall سامسونگ به نامAnybandانتخاب شد. این گروه متشکل از BoA و Tablo از Epik High و پیانیست جاز «جین برا» بود. «» تنها یک تک ترانه را منتشر کرد.

در طول فعالیتش به عنوان عضوی از TVXQ، جونسو چندین ترانه را نوشته و آهنگسازی کرد که در آلبوم‌های کره‌ای و ژاپنی گروه منتشر شد. اولین ترانه‌ای که آهنگسازی کرد ترانهٔ ” White Lie” بود که در البوم سوم TVXQ به نام “O -Jung.Ban.Hap” منتشر شد.

در دومین تور کنسرت آسیای TVXQ یک ترانه تصنیفی به نام” O «راکه خودش آهنگسازی کرده بود بصورت تک خوان با نام»My Page«اجرا کرد. همچنین ترانهٔ تک خوان»Rainy Night«که در نوزدهمین آلبوم تکی ژاپنی» If… /Rainy Night «بود که در بخشی از پروژه» TRICK ” منتشر شدو برای بازگشت TVXQ در سال ۲۰۰۸ جونسو ترانهٔ ” Picture of You ” را نوشت که در آلبوم چهارم کره‌ای TVXQ به نام ” Mirotic «جایگاه ویژه‌ای پیدا کرد. در سومین تور آسیایی میروتیک وی دیگر ترانه تکی خود را به نام»Xiahtic «اجرا کرد که همچنین در تور زنده توهوشینکی در ژاپن در سال ۲۰۰۹که با نام»The Secret Code ” در توکیو برگزار شد بازسازی و اجرا شد. ورژن بازسازی شدهٔ ژاپنی این ترانه بیست و نهمین ترانهٔ تک ژاپنی TVXQ را تشکیل می‌دهد.

سال ۲۰۰۹: اقامه دعوی علیه شرکت SM Entertainment

در ۳۱ ژوئیه سال ۲۰۰۹، جونسو به همراه دو عضو TVXQ کیم جیجونگ و پارک یوچون درخواستی را به دادگاه بخش مرکزی سئول برای تعیین صحت اعتبار قراردادشان با شرکت SM Entertainment ارائه دادند. مشاوران حقوقی آنها قبلاً هشدار داده بودند که قرارداد ۱۳ ساله بسیار طولانی است، برنامه‌های اجرایی بدون تایید و اجازه اعضا انجام می‌شود، شرایط قرارداد بدون آگاهی یا توافقشان تمدید شده و درآمد گروه به طور منصفانه بین اعضای گروه تقسیم نمی‌شود.

دادگاه بخش مرکزی سئول با یک قرارداد موقت برای سه عضو موافقت کرد و در اکتبر سال ۲۰۰۹ حکمی را مبنی بر دخالت نکردن شرکت SM Entertainment در فعالیت‌های شخصی اعضا صادر نمود و همچنین به اعضا اجازه داده شد که همچنان به عنوان عضو TVXQ فعالیت کنند. اخیراً دادخواه اصلی اعتبار یا عدم اعتبار قرارداد سه عضو با شرکت SM Entertainment در جریان است.

2010-تاکنون JYJ و پروژه های تک خوانی

نوشتار اصلی: JYJ

در ژانویه سال 2010 جونسو فعالیت موزیکال خود را به عنوان بازیگر اصلی کره ای در نمایش موزیکال اتریشی به نام ولفگانگ آمادئوس موتسارت آغاز کرد. کار وی به عنوان بازیگر موزیکال با واکنش خوبی روبرو شد به طوری که بلیط های هر نمایش او به طور کامل در زمان کوتاهی فروخته میشد. وی همچنین توانست جایزه بهترین تازه وارد را در مراسم های مختلف جوایز موزیکال از آن خود کند.

جونسو در آوریل، کار خود را در جی‌وای‌جی متشکل از یک گروه سه نفره همراه با کیم جیجونگ و پارک یوچون آغاز کرد،این گروه که در ابتدا با نام (جونسو/ یوچون/ جی جونگ)آغاز به کار کرد حضورش بوسیله ی شرکت Avex Trax در ژاپن اعلام شد.

بعد از اینکه TVXQ برای مدت نامعلومی از هم جدا شد، اوکس تصمیم گرفت که جونسو کار مستقل خود را اغاز کند. او یک آهنگ جداگانه را در 26 می منتشر کرد. این آهنگ که با عنوان “Kanashimi no Yukue” و با نام انگلیسی “The Whereabouts of Sadness ” ثبت شد ، در تم آهنگ سریال ژاپنی “A Love Letter 5 Years From Now ” بکار رفت. همچنین یک تبلیغ تلویزیونی “Intoxication” آهنگی را که جونسو آهنگسازی واجرا کرده بود نشان داد و این برنامه باعث شهرت آن شد. آهنگ Intoxication ترک اصلی آلبوم تکی ای است که او آنرا ارتقا داد. در پی انتشار آلبوم ( Xiah EP)یک شبکه تلویزیونی با نام BeeTV از دیگر آهنگ های آن آلبوم به عنوان تم ترانه سریال “~Beautiful Love~” استفاده کرد. در سپتامبر جی‌وای‌جی البوم “…The” را منتشر کرد که در نمودار آلبوم Oricon ژاپن رتبه اول را بدست آورد. اما اوکس توقف تمام فعالیت های گروه را در ژاپن در سپتامبر همان سال اعلام کرد.

جی‌وای‌جی اقدام به انتشار ” The Beginning” کرد یک آلبوم جهانی که دارای ترانه هایی به زبان انگلیسی بود. جونسو ترانه ی تک خوان خود را در آلبوم با نام ” I Can Soar” نوشت. گروه البوم جدید خود را بوسیله تور جهانی که شامل کره و کشورهای آسیای شرق و امریکا بود در ماه های اکتبر و نوامبر ترویج کرد.

در ماه اکتبر، جونسو همکاری خود را با هانگارین آهنگساز ترانه ” Sylvester Levay” برای کنسرتی به نام ” کنسرت موزیکال کیم جونسو، Levay با دوستان” آغاز کرد.این کنسرت ازهفتم تا دهم اکتبر به مدت چهار روز در ورزشگاه المپیک ژیمناستیک در سئول برگزار شد. بازیگر آلمانی مشهور موزیکال “Uwe Kröger ” که در چندین موزیکال با “Levay ” همکاری داشت نیز در این کنسرت شرکت کرد. در طی اجرای مجدد جونسو نقش “Intoxication ” برای اولین بار در مقابل تماشاچیان کره ای اجرا کرد.بلیط های اولین روز در عرض 20 دقیقه فروخته شد.

در 25 ژانویه 2011 جی‌وای‌جی با کمپانی دیگری آلبومی به شکل «Music Essay (زندگی به سبک موسیقی) را با نام»Their Rooms, Our Story«منتشر کردند.جونسو در آهنگسازی و ترانه سرایی دو ترک البوم به نام “Mission ” و “Fallen Leaves ” شرکت داشت. در فوریه جونسو دومین موزیکال خود رابا نام “Tears of Heaven” آغاز کرد. وی نقش “جون” را بازی کرد، یک سرباز کره ای که عاشق خواننده ای ویتنامی در طول جنگ ویتنام می شود.15000 بلیط اولیه موزیکال در طی 5دقیقه فروخته شد و 13000 بلیط بعدی در عرض 3 دقیقه و 30 ثانیه به فروش رفت.

در ابتدای آوریل، جونسوبرای اولین تور جهانی جی‌وای‌جی به آسیا و شمال امریکا سفر کرد. سپس مدت این تور تمدید شد، در اروپا و امریکای جنوبی یعنی دراسپانیا، آلمان، شیلی،و پرو هم برگزار شد.

در ماه می، جونسو به عنوان نماینده ی افتخاری برای پنجمین موزیکال اوارد همراه با بازیگر زن موزیکال “Jo Jung Eun” تعیین شد .همچنین وی نامزد بهترین بازیگر و برنده جایزه “محبوبترین ستاره ” مراسم اوارد شد در همین زمان به عنوان ایفا کننده نقش ولفگانگ موتزارت در موزیکال “موتزارت!” در کره جنوبی تعین شد.

در 5 آگوست جونسو آهنگ “You Are So Beautiful ” را برای موسیقی سریال “بوی خوش زن” منتشر کرد. مدت کوتاهی پس از انتشار آن، این آهنگ در چندین نمودار رتبه بالایی دریافت کرد.

جی‌وای‌جی در 28 سپتامبر اولین آلبوم کامل کره ای خود را به نام”In Heaven ” منتشر کرد.جونسو و سونگ جی هیون در موزیک ویدئویی 6 دقیقه ای برای آهنگ اصلی آلبوم “In Heaven ” بازی کردند.

در نوامبر جونسو برنده جایزه ” محبوبترین ستاره” در هفدهمین اوارد موزیکال کره به همراه ستاره ی دیگر این نمایش “Yoon Gong Joo “شد. در ششم دسامبر وی جایزه ی کی پاپ سوپراستار را از ” جوایز جواهرات آسیا سال 2011 ” دریافت کرد که در سئول برگزار شد.

در سال 2012 جونسو در موزیکال ونیزی ” Elisabeth” در نقش مرگ ظاهر خواهد شد، جوانی که عاشق همسر امپراتور اتریش می شود. “Elisabeth of Bavaria ” کسی است که رابطه پیچیده ای از عشق و نفرت دارد که در سراسر زندگی او دوام پیدا میکند. این موزیکال به مدت سه ماه از فوریه تا می روی صحنه خواهد رفت.

در ژوئن2012 ،کیم جونسو جایزه محبوبیت رو با حضورش در موزیکال الیزابت در ششمین جشنواره موزیکال که در تئاتر ملی کره برگزار می شد دریافت کرد بدین گونه او این جایزه را برای سه سال متوالی دریافت کرد

اشتراک گذاری مطلب
نظر شما چیه ؟

نوشتن دیدگاه

یازده + 14 =

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز