جذبه » گالری عکس » سریال همسایه ها / عکس و بیوگرافی بازیگران + داستان

سریال همسایه ها / عکس و بیوگرافی بازیگران + داستان

سریال همسایه ها / عکس و بیوگرافی بازیگران + داستان

قسمت اخر سریال همسایه بازیگران زن مرد سریال همسایه ها نقش تاتیانا جسیکا بازیگران همسایه ها چند قسمته سریال ترکی کلمبیایی عکس سریال همسایه ها Vecinos

 

قسمت اخر سریال همسایه فارسی بازیگران 1 زن مرد سریال همسایه ها نقش جسیکا بازیگران همسایه ها چند قسمته سریال ترکی کلمبیایی عکس سریال همسایه ها

سریال همسایه ها عکس و بیوگرافی بازیگران + داستان (1)

سریال همسایه ها عکس و بیوگرافی بازیگران + داستان (6)

سریال همسایه ها عکس و بیوگرافی بازیگران + داستان (4)

سریال همسایه ها عکس و بیوگرافی بازیگران + داستان (3)

سریال همسایه ها عکس و بیوگرافی بازیگران + داستان (2)

سریالی با مضمون ماجراجویی عشقی یک راننده تاکسی بنام اسکار و همسایه‌اش بنام تاتیانا است. این سریال توسط شبکه تلویزیونی(تله نوا) کلمبیایی درسپتامبر سال ۲۰۰۸ فیلم برداری شد. کاراکترهای اصلی در این مجموعه تلویزیونی آنا فرناندز مارتینز – کارلوس فرناندز دی سوتو – آندریا لوچز جی است.

 

 

نقش بازیگران

 • رابینسون دیاز (اسکار لیال:راننده تاکسی)

راننده تاکسی ای که عاشق رقص و موسیقی و تاکسی اش هست و اندک توجهی هم به جسیکا، دختر همسایه‌شان نشان می‌دهد اما جسیکا او را دوست ندارد. تاتیانا وارد زندگی اش می‌شود و در نهایت در سمت رییس شرکت با تاتیانا ازدواج کرده و از او صاحب فرزند پسری می‌شود.

 • فلورا مارتینز (تاتیانا گومز)

پدر و مادرش را در یک تصادف رانندگی از دست داده و و تصور می‌کند که مرد کاملی برای تشکیل زندگی مشترک یافته اما پس از آشنایی با اسکارف همه چیز تغییر می‌کند. به پول شویی و تقلب متهم می‌شود و به زندان می‌رود. در نهایت با سکار ازدواج می‌کند.

 • لوئیز مسا (رودولفو کاستاندا)

دوست تاتیانا و معشوق جسیکا، منشی اش است و با زنان بسیاری که تحت تاثیر ظاهر، پول و قدرت او هستند،  اما به هیچ کدام، بجز تاتیانا، دلبسته نمی‌شود. علیه تاتیانا توطئه می‌کند اما دچار عذاب وجدان می‌شود و خودش را به پلیس تسلیم می‌کند. در نهایت در زندان دیوانه می‌شود.

 • سارا کورالس (جسیکا انتونیتا مورالس)

در جنوب شهر به همراه مادرش در خانه‌ای کوچک زندگی می‌کند و به لطف جذابیت‌های ظاهری اش به هرچه می‌خواهد می‌رسد اما بزرگ‌ترین آرزویش، یک مرد پولدار است بنابراین با رودلفو، رییس شرکتی که در ان مشغول به کار است، وقتی می‌فهمد اسکار در بخت آزمایی برنده شده به او هم روی خوش نشان می‌دهد اما در نهایت با فرزند دختری که بدنیا می‌آورد، تنها می‌ماند.

 • ماریا خیرالدو (روکا)

در جوانی با گربازیو، پدر واقعی اسکار در نهایت هم با او ازدواج می‌کند.

 • فرناندو سولورزانو (هنری)

وکیل و پدر دو فرزند. او با پاتیکو ازدواج کرده‌است اما از زندگی مشترکش خسته شده و از همسرش برای مدتی جدا می‌شود. در نهایت، در تصادفی می‌میرد.

 • کندی دلگادو (آلوارو ولز)

همسر کلارا و پدر آلواریتو و شریک مالی رودولفو. تنها دل مشغولی او پول درآوردن است، اما این خواسته در نهایت به فنا شدن زندگی و خانواده اش می‌انجامد و سر از زندان در می‌آورد.

 • پاتریسیا پولانکو (کلارا)

همسر آلوارو و مادر آلواریتو و معتاد به قمار. کلارا خود بزرگ بین، طماع و سواستفاده گر است. در نهایت صندوق دار یک فروشگاه می‌شود.

 • آدریانا کامپوس (نیکول)

منشی شرکت رودولفو و دوست نزدیک تاتیانا و معشوقه سابق هنری. در نهایت با آلبرتو می‌ماند.

 • کریستیان تاپان (آلفونسو)

نام کامل او، آلفونسو ماریو کلاوس معروف به پانچو است. در آرزوی سیاستمدار شدن و پول درآوردن به ساده‌ترین شکل ممکن است. از روزمرگی زندگی زناشویی اش با سارا خسته می‌شود و با تاتا، مانکنی که در ساختمانشان زندگی می‌کند،

 • الکساندرا رستره پو (پاتیکو)

مادر دو فرزند، همسر هنری، خواهر اسکار و برای مدتی معشوقه آلبرتو. در نهایت رییس شرکت می‌شود.

 • ایزابلا کوردوبا (تاتا)

او نزدیک‌ترین دوست سارا است. زندگی او حول محور مد می‌گردد و در نهایت با فرزند دختری که به دنیا می‌اورد تنها می‌ماند.

 • البرتو ساودرا (کروازیو)

پدر پاتیکو و اسکار. در نهایت با روکا ازدواج می‌کند.

 • خوان کارلوس ارانگو (ماوریسیو)

نگهبان فضول ساختمان فواره آبی. در نهایت بی پول می‌شود و تنها می‌ماند.

 • البرتو باره رو (اوبالدو)

نگهبان خوش قلب ساختمان فواره آبی. او عاشق تمام خدمتکاران منزل کلارا می‌شود. در نهایت با ونسا دوست می‌شود و پست مهمی بدست می‌آورد.

 • خاویر گاردازابال (الواریتو)

پسر الوارو و کلارا،  لیگیا با نقطه ضعفی به نام الکل. به کمک اسکار و لیگیا، الکل را ترک می‌کند و استاد یوگا می‌شود و به هند می‌رود.

 • دیانا مندوزا (آلیسیا)

مادر جسیکا و عاشق فرچو. در آرزوی بدست آوردن زندگی دلخواهش با دن پدرو ازدواج می‌کند اما در نهایت مسئول مراقبت از خوک‌ها در یک خانه قدیمی می‌شود.

 • گابریل ونگاس (پدرو)
 • ماریا مونتویا (بلانکا)

خلاصه داستان

اسکار که تنهاپسرسربه هوای خانم روکا و عاشق مهمانی‌هاست درواقع، اسکاریادگار عشق نافرجام خانم روکا با کروازیو است که خانم روکا این راز ازهمه پنهان می‌کند خود به تنهایی اسکار را بزرگ می‌کند.

باشایعه سازی برنده شدن در بخت آزمایی جهت بدست آوردن دل جسیکا مجبور به خرید یک آپارتمان دریک محله باکلاس ومرفه نشین می‌شود. جسیکا دختر همسایه سابق اسکاروهمکارتاتیانا به طمع پول خودش را عاشق اسکار نشان می‌دهد تا بعد ازازدواج پول‌های اسکار راصاحب شود.

ولی باوجود فاصله طبقاتی با یک دختر باشخصیت وثروتمند اتفاقا همسایه اش بنام تاتیانا نیز هست روابط عاشقانه را شروع می‌کند وعاشق می‌شود تاتیانا دختری عاشق پیشه و تودارتاحدودی خودساخته‌است که درکنج دلش آرزوی عشقی رویائی دارد.

گرچه اسکار آدمی ساده ودست ودلباز وعاشق کمک به همه بخصوص بچه هاست. ولی با تصمیم گیری‌های ساده لوحانه وتوام با لجاجت می‌خواهدو بیشترخودنمایی کنددر واقع عیب بزرگ اسکار این است که هرکاری را بدون فکر انجام می‌دهد بنابراین، دچاردردسرمتعددمی گردد.

علاوه براین، درآپارتمان جدید بنام فواره آبی بجز تاتیاناویکی ازنگهبانها بقیه همسایه‌ها علیه اسکار توطئه می‌کنندو دوست ندارند که اسکار درآنجا زندگی کند. پس از استعفای تاتیانا از ریاست ساختمان، باوجود مشکلات عدیده عشقی ومالی، اسکار باخانم کلارا رقابت می‌کند. ولی اسکار بااستفاده ازنقاط ضعف همسایه هاوتهدید افشای اسرار باگرفتن حق سکوت، خلاصه مدیرآپارتمان می‌شود. در روز عروسی تاتیانا رودولفو توسط افراد رییس اش که پول شویی می کردند دزده می شود و اسکار برای پیدا کردن رودولفو دست به کار می شود که برای محافظت از رودولفو تیر می خورد ولی زنده می ماند… ولی درنهايت اسکار و تاتیانا باهم ازدواج کرده و صاحب یک پسر می شوند جسیکا با دخترش که از رودولفو است تنها می ماند و خود رودولفو هم به زندان می رود و بعد از شش سال آزاد می شود به نزد تاتیانا می رود و با اسکار رو در رو می شود و در نهایت با تفنگ اسکار را می کشد.

اشتراک گذاری مطلب
نظر شما چیه ؟

نوشتن دیدگاه

7 + 18 =

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز