جذبه » هنر در خانه » عکس تزیین ماست و خیار + طرز تهیه ماست و خیار

عکس تزیین ماست و خیار + طرز تهیه ماست و خیار

عکس تزیین ماست و خیار + طرز تهیه ماست و خیار

تصاویر ماست و خیار مجلسی خوشمزه تزیین ماست و خیار جدید عکس های تزیینات ماست و خیار روش تهیه ماست و خیار خوشمزه lhsj , odhv jcddk xvc jidi

عکس تزیین ماست و خیار + طرز تهیه ماست و خیار (2) عکس تزیین ماست و خیار + طرز تهیه ماست و خیار (3) عکس تزیین ماست و خیار + طرز تهیه ماست و خیار (4) عکس تزیین ماست و خیار + طرز تهیه ماست و خیار (5) عکس تزیین ماست و خیار + طرز تهیه ماست و خیار (6) عکس تزیین ماست و خیار + طرز تهیه ماست و خیار (7) عکس تزیین ماست و خیار + طرز تهیه ماست و خیار (8) عکس تزیین ماست و خیار + طرز تهیه ماست و خیار (9) عکس تزیین ماست و خیار + طرز تهیه ماست و خیار (10) عکس تزیین ماست و خیار + طرز تهیه ماست و خیار (11) عکس تزیین ماست و خیار + طرز تهیه ماست و خیار (12) عکس تزیین ماست و خیار + طرز تهیه ماست و خیار (13) عکس تزیین ماست و خیار + طرز تهیه ماست و خیار (14) عکس تزیین ماست و خیار + طرز تهیه ماست و خیار (15) عکس تزیین ماست و خیار + طرز تهیه ماست و خیار (1)

نکته مهم در تهیه این ماست ریز کردن نگینی مواد اولیه آن است. خیلی‌ها خیار و پیاز را رنده می‌کنند اما طعمی که ماست و خیار با مواد اولیه نگینی می‌گیرد، چیز دیگری است.
برای نگینی کردن خیار کافی است سه برش در طول آن و سه برش در عرض آن بزنید و آن را روی تخته قرار دهید. آنگاه از ارتفاع آن را به قسمت‌های کوچک تقسیم کنید.
البته که نگینی ریز کردن خیار و پیاز کمی وقت‌گیر است و رنده کردن دوای درد زندگی ماشینی امروز. اما برای لذت بردن از غذا، بهتر است کمی حوصله داشته باشید و وقت بگذارید.
سیر را بسیار ریز خرد کنید. ماست را در ظرف آن بریزید. بهترین نوع ماستی که می‌توانید به کار ببرید ترکیب از ماست ترش و ماست خامه‌ای است. ترکیب 50 – 50.
آویشن، نعنا و گل محمدی را هم به آن اضافه کنید. خیارهای نگینی، پیاز و سیر هم یادتان نرود. فلفلی که به کار می‌برید بهتر است دانه فلفل سیاه باشد تا آن را در فلفل‌دان‌های آسیابی در همان لحظه روی ماست آسیاب کنید.

اشتراک گذاری مطلب
نظر شما چیه ؟

نوشتن دیدگاه

10 + سیزده =

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز