جذبه » گالری عکس » عکس ویدا جوان و همسرش ایلار تهرانی + بیوگرافی

عکس ویدا جوان و همسرش ایلار تهرانی + بیوگرافی

عکس ویدا جوان و همسرش ایلار تهرانی + بیوگرافی

عکس همسر ویدا جوان شوهر ویدا جوان ویدا جوان و خانواده اش تصاویر جدید ویداجوان اینستاگرام ویدا جوان vida javan instagram جدیدترین عکس ویدا جوان

 

عکس ویدا جوان و همسرش + بیوگرافی ویداجوان عکس همسر ویدا جوان شوهر ویدا جوان ویدا جوان و خانواده اش تصاویر ویدا جوان اینستاگرام ویدا جوان vida javan instagram

عکس ویدا جوان و همسرش + بیوگرافی ویداجوان عکس همسر ویدا جوان شوهر ویدا جوان ویدا جوان و خانواده اش تصاویر ویدا جوان اینستاگرام ویدا جوان vida javan instagram

 

بیوگرافی ویدا جوان

ویدا جوان لیسانس حسابداری طراح و ایده پرداز و دانش آموخته بازیگری تئاتر در کانون آموزشهای استاد حمید سمندریان می باشد.

آشنایی و ازدواج ویدا جوان با ایلا تهرانی
شاید جالب باشد بدانید ویدا جوان در حرکتی عجیب خودش به خواستگاری همسرش ایلا تهرانی رفته و او هم از ذوق زدگی اش همان لحظه جواب مثبت داده است.
ایلا تهرانی: راستش را بخواهید آن چیزی که باعث شد من شیفته ویدا شودم و در تصمیم گیری ام برای ازدواج با او مصمم شوم، جسارت و قدرتی بود که در او وجود داشت، چیزی که این روزها کمتر به چشم می خورد.
ویدا جوان: حکایت آشنایی من و ایلا به چند سال قبل بازمی گردد، یکی از دوستانم که از علاقه ام به دوبله باخبر بود مرا به استودیو ضبط صدای «ایلا» برد تا تست دهم. طی همین جلساتی که به آنجا می رفتم و با ایلا صحبت می کردیم به این نتیجه رسیدیم که علایق مشترکمان در رنگ ها، هنر و مسائل عمیق زندگی بسیار است و حتی پس از ازدواج تفاهم ما دو نفر برای خانواده هایمان هم خیلی جالب بود.

مهریه ویدا جوان ۷۰۰۰ شاخه گل

ایلا تهرانی: من و ویدا دوست داشتیم آنطور که دوست داریم زندگیمان را شروع کنیم و به شدت هم بر این باور بودیم که عشق و صداقتی که در زندگی ما وجود دارد باعث خوشبختی ما می شود، به همین خاطر وقت بحث مهریه به میان آمد ویدا مهریه ۷۰۰۰ شاخه گل رز هلندی به رنگ های سفید، قرمز و زرد را انتخاب کرد.حتی عاقد هم در مراسم عقد از این مهریه ویدا تعجب کرد. در هر حال من در طول این سال ها سعی می کنم به مناسبت های مختلف برای همسرم شاخه گلی را بخرم.
ویدا جوان در خصوص انتخاب خود برای ایفای نقش نگار در سریال زمانه می گوید: من از طریق برنامه ریز تله فیلم یک خواب کوچولو که در آن ایفاگر نقش اصلی داستان بودم، به حسن فتحی معرفی شدم که پس از تست از بین چند نفر، برای ایفاگری در این سریال انتخاب شدم.

فیلمشناسی ویدا جوان

 
سینما
ملبورن
سریال
زمانه
پژمان
شمعدونی
اشتراک گذاری مطلب
نظر شما چیه ؟

نوشتن دیدگاه

پنج + 8 =

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز