جذبه » گالری عکس » کیم جه جونگ / جین تائه هیون / چا این پیو

کیم جه جونگ / جین تائه هیون / چا این پیو

بیوگرافی کیم جه جونگ / جین تائه هیون / چا این پیو

عکس کیم جه جونگ

عکس کیم جه جونگ

عکس چا این پیو

عکس چا این پیو

عکس جین تائه هیون

عکس جین تائه هیون

کیم جه جونگ

عکس جین تائه هیون

عکس جین تائه هیون

عکس جین تائه هیون

عکس چا این پیو

عکس چا این پیو

عکس جین تائه هیون

جدیدترین عکس کیم جه جونگ

جدیدترین عکس کیم جه جونگ

بازیگران کره ای

بازیگران کره ای

عکس اینستاگرام کیم جه جونگ

عکس اینستاگرام کیم جه جونگ

کیم جه جونگ

بیوگرافی چا این پیو :

چا این پیو (انگلیسی: Cha In-pyo؛ زادهٔ ۱۴ اکتبر ۱۹۶۷) یک هنرپیشه، و بازیگر سینما اهل کره جنوبی است. وی از سال ۱۹٨٧ میلادی تاکنون مشغول فعالیت بوده‌است.

از سريال های تلویزیونی که وی در آن نقش داشته است می‌توان به پشت برج سفید و سرنوشت يک مبارز اشاره کرد.

بیوگرافی جین تائه هیون :

جین تائه هیون (به کره‌ای:진태현 به انگلیسی: Jin Tae-hyun) (زاده ۱۵ فوریه ۱۹۸۱ در سئول) بازیگر در کره جنوبی است. او به دلیل بازی در مجموعه تلویزیونی باران دروغ شناخته شد.

بیوگرافی کیم جه جونگ :

کیم جه جونگ ( کره‌ای: 김재중، ژاپنی:ジェジュン در ۲۶ ژانویه ۱۹۸۶ با نام هان جیجون به دنیا آمد)که همچنین با اسم «قهرمان» بر روی صحنه شناخته می‌شود یک خواننده، بازیگر، آهنگ ساز و کارگردان است. به عنوان بهترین عضو جی‌وای‌جی گروه پاپ کره‌ای و یکی از اعضای اصلی TVXQشناخته می‌شود و در زمینه بازی سریال‌های مانند “Sunao ni Narenakute”و «حمایت از رئیس»و در فیلم «پستچی بهشت» رانقش ایفا کرده‌است.او همچنین کارگردان اجرایی «تور جهانی۲۰۱۱ JYJ» و “LG Whisen Rhythmic All Stars ۲۰۱۱” بوده‌است.

جه جونگ با نام هان جیجون در شهر گونگجو، استان چونگ چانگنام کره جنوبی به دنیا آمده‌است. در کودکی از مادر اصلی اش به فرزند خواندگی، به خانواده کیم سپرده شد به همین سبب نام او به کیم جیجونگ تغییر پیدا کرد. زمانی که او پانزده ساله بود به تنهایی به سئول نقل مکان کرد تا در آزمون هنرپیشگی شرکت سرگرمی SM شرکت کند. زندگی در سئول به خاطر اوضاع مالی اش بسیار سخت بود و او مجبور بود تا برای پرداخت هزینه غذا، پوشاک و آموزش، به کارهای نیمه وقت بپردازد.

زندگی کاری

TVXQ

نوشتار اصلی: TVXQ

جیجونگ در آزمون هنرپیشگی شرکت سرگرمی SM در سال ۲۰۱۰ شرکت کرد و در آزمون قبول شد.از سال ۲۰۰۳ تا ۲۰۱۰ در گروه کره‌ای TVXQ که در کره با نام «دونگ بانگ شین کی»و در ژاپن با نام «توهوشینکی» شناخته می‌شود فعالیت داشت. بعد از جدایی این گروه در اوایل سال ۲۰۱۰ او با دو نفر دیگر از اعضای گروه TVXQ، پارک یوچون و کیم جونسو یک گروه سه نفر جدید را با نامجی‌وای‌جی تشکیل دادند که در ابتدا در ژاپن با نام جونسو/جیجونگ/یوچون شناخته می‌شد.

جی‌وای‌جی

نوشتار اصلی: JYJ

شروع ژاپنی فعالیت جی‌وای‌جی با آلبوم “…The ” بود و اولین DVD کنسرت توکیو آنها با نام « Thanksgiving Live in Dome » که هر دو در نمودار Oricon اول شدند. شروع طلایی گروه با آلبوم « The Beginning » بود که در اکتبر ۲۰۱۰ منتشر شد. جی‌وای‌جی در ژانویه ۲۰۱۱ با کمپانی دیگری آلبومی به شکل Music Essay (زندگی به سبک موسیقی) را با نام ” Their Rooms, Our Story ” منتشر کردند. همچنین جی‌وای‌جی دومین آلبوم گروه و اولین آلبوم کره‌ای خود را با نام “In Heaven ” در ۲۸ سپتامبر ۲۰۱۱ منتشر کردند.

تک خوانی و آهنگ سازی

جیجونگ در قسمتی از آهنگ‌های تی وی ایکس کیو و جی‌وای‌جی بعنوان خواننده فعالیت داشته.او آهنگ “اینسا” را برای سریال «عشق اول یک میلیونر» خواند و با کمپانی«گریس» برای ورژن ژاپنی آهنگ«فقط برای یک روز» همکاری داشت که در پنجمین آلبوم ژاپنی و اولین آلبوم تی وی ایکس کیو«گریس فول ۴» منتشر شد. جیجونگ همچنین آهنگ”ماز(پیچ و خم)” را برای پنجمین و آخرین آلبوم تکی پروژه”تریک”با نام ” ماز/ کلمه کلیدی”خواند. او آهنگ “واسوریناید” را برای بیست و پنجمین آلبوم تکی«آسمان عزیز را ببوس» نوشت و آهنگسازی کرد که همچنین با آهنگ‌های “۹۰۹۵”و”۹۰۹۶” (که آنها هم توسط جیجونگ آهنگسازی شده بود) در چهارمین آلبوم ژاپنی”رمزِ سّری” تی وی ایکس کیو قرار گرفت. آهنگ «فراموش نکنید» در ژاپن برای تبلیغ تلویزیونی کرم پوست مورد استفاده قرار گرفت.

در ۳۰ دسامبر ۲۰۰۹ میکی و جیجونگ آهنگ «رنگ ها/ ملودی و هارمونی» را به تنهایی آهنگسازی کردند که برای ۳۵ سالگرد «سلام کیتی(همون هلو کیتی معروف)»به عنوان کلیپ تصویری از آن استفاده شد. آنها همچنین در«بزرگداشت ام فلو» با خواندن آهنگ«خیلی وقت پیش» شرکت داشتند. جیجونگ آهنگ “عشق”را برای فیلم «پستچی بهشت» خواند که خودش نیز در این فیلم نقش بازیگر اصلی را ایفا می‌کرد.او همچنین آهنگ «در جستجوی تو» و «برای تو جدایی،برای من انتظار » را برای سریال تلویزیونی «رسوایی سونگ کیون کوان» خواند.

برای سریال ” زمان اشتباه دکتر جین” که خود در ان نقش افرینی می کند ترانه “زندگی مثل یک رویا ” را خواند .

بازیگری

جیجونگ قبل از شروع فعالیت به عنوان خواننده در نقش فرعی یک سرباز در فیلم”تاگوکی”بازی کرد. وبه همراه دیگر اعضای تی وی ایکس کیو در فیلم «تعطیلات» و تئاتر”بانجون” بازی داشت. در نوامبر ۲۰۰۹ جیجونگ با «هان هیو جو» در تله فیلم کره ای- ژاپنی «پستچی بهشت» در نقش «شین جیجون» جوانی که کمک می‌کند تا روح‌هایی که در برزخ مانده‌اند خواسته هایشان را به زمین برسانند، بازی کرد. او همچنین در سریال ژاپنی «سخته بگم دوستت دارم» در نقش دکتری که با خواهرش از کره به ژاپن نقل مکان کرده و برای یک کارخانه ساخت لوازم پزشکی کار می‌کند، بازی کرد. در سال ۲۰۱۱ او اولین سریال تلویزیونی خود را در کره خود را با نام با «حمایت از رئیس» بهمراه «چوی کانگ هی» و «جی سونگ» بازی کرد.او نقش یک رئیس موفق به نام «چا مو وون» را داشت که به خاطر هوش بالایش در تجارت لقب «شاهزادهٔ دنیا تجارت» را گرفته بود، که کم کم شروع به جنگیدن با اجبارها و مقررات زندگی اش می‌کند.

جیجونگ همچنین درسال ۲۰۱۱ در کلیپ “شکوفه” با آیومی هاماساکی بازی کرد.

در سال 2012 در دومین سریال خود، سریال تاریخی ” زمان اشتباه دکتر جین” در نقش افسر کیم کیونگ تاک بازی کرد.

کارگردانی

جیجونگ به عنوان کارگردان اصلی در قسمت آسیایی تور جهانی ۲۰۱۱ جی‌وای‌جی فعالیت داشت.و همینطور در تیم کارگردانی LG Whisen Rhythmic All Stars”” سال ۲۰۱۱ نیز شرکت کرد.

زندگی شخصی

صدمه دیدگی

در سپتامبر ۲۰۰۵ زمانی که گروه در حال اجرای آهنگ«Rising Sun» بودند، غضروف زانوی جیجونگ می‌شکند و به بیمارستانی در سئول برده می‌شود، او همان روز برای معالجه زیر عمل جراحی می‌رود.

محرومیت

در ۷ آوریل ۲۰۰۶ در ساعت ۱:۲۰ نیمه شب جیجونگ در مسیربازگشت از هتل رنسانس به خانه اش از اتومبیل پدردوستش، توسط یک افسر پلیس بیرون کشیده شده و آزمون تنفس از او گرفته می‌شود. میزان مصرف الکل او ۰٫۰۷۱٪ اندازه گیری شده و پس از گذراندن ۲۰ دقیقه در ایستگاه پلیس آزاد می‌شود. براساس قوانین تخلفات راهنمایی و رانندگی، جیجونگ موقتاً از همهٔ فعالیت‌های TVXQ محروم و گذرنامه او برای ۱۰۰ روز گرفته شد.

جنگ بر سر نگهداری

در ۲۱ نوامبر ۲۰۰۶ مردی با نام خانوادگی «هان» پرونده‌ای را برای طرح دعوی در دادگاه علیه والدین جیجونگ مطرح کرد. او ادعا کرد که پدر خونی جیجونگ است و در آخر خواهان حقوق والدین از آنها شد. «هان» دلیل طرح دعوی در دادگاه علیه قیمین جیجونگ را این موضوع ذکر کرد که: روش‌های درست قانونی برای دادن جیجونگ به قیم‌هایش انجام نگرفته‌است. او مادر خونی جیجونگ را در اواخر دهه ۱۹۸۰ طلاق داده و از حقوق نگهداری از فرزندش صرفنظر کرد و فرزندش را تحت حضانت خانم هان – مادر جیجونگ- ترک کرده بود. اما او چند سال بعد فهمید که جیجونگ توسط سرپرستی شخص دیگری و نه مادر اصلی اش بزرگ می‌شود. به همین سبب قرار شد برای اثبات ادعای آقای هان یک آزمایش DNA از جیجونگ گرفته شود. سرانجام بسیاری ازمشاوران حقوقی اظهار داشتند که چون قوانین فرزندخواندگی به درستی و بر اساس قوانین برابری انجام شده، هیچ تغییر قانونی صرف نظراز نتیجه انجام نمی‌گیرد. اولین گزارش در تاریخ ۲۹ نوامبر سال ۲۰۰۶ در زادگاه جیجونگ، گونگجومنتشر شد. اما در ۲۲ نوامبر «هان» حقوق درخواستی خود را در برابر قیم‌های جیجونگ کم کرد و گفت که او در اصل فقط می‌خواسته اقدامی برای حل مشکلات سربازی پسر خود انجام دهد. او پس از اطلاعیه وزارت امور ارتش دو تابعیتی بودن پسر خود را متوجه می‌شود و طرح این دعوی ثابت می‌کند که او پدر حقیقی جیجونگ است. هان ابراز می‌کند که تصمیم ندارد تا قصدش به یک رسوایی منجر شود و از اینکه بنظر برسد او می‌خواهد از شهرت جیجونگ سوء استفاده کند می‌ترسد. در واکنش به این موضوع جیجونگ نوشته‌ای را در وب سایت کلوپ هواداران رسمی اش منتشر می‌کند و می‌گوید که او متوجه شده که در دومین یا سومین سال‌های زندگی اش از والدین اصلی اش جدا شده و این نسبتاً شوک بزرگی برای اوست. با پشتیبانی مادر کنونی اش، مادر اصلی او می‌تواند با او در ارتباط باشد و گاهی او را ملاقات کند اما محل اختفای پدرش هنوز ناشناخته‌است. او با خوشحالی بیان کرد که با نام «کیم جیجونگ» و نه نام اصلی خود «هان جیجون» زندگی خواهد کرد و قول داده‌است تا به هر چهار نفر از دو خانوادهٔ خود وفادار باشد.

 

اشتراک گذاری مطلب
نظر شما چیه ؟

نوشتن دیدگاه

2 × چهار =

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز