جذبه » گالری عکس » یون سانگ هیون / یو سئونگ هو / هیون بین / وون بین

یون سانگ هیون / یو سئونگ هو / هیون بین / وون بین

یون سانگ هیون / یو سئونگ هو / هیون بین / وون بین 

عکس هیون بین و همسرش

عکس هیون بین و همسرش

عکس وون بین و همسرش

عکس وون بین و همسرش

عکس یون سانگ هیون و همسرش

عکس یون سانگ هیون و همسرش

جدیدترین عکس های هیون بین

جدیدترین عکس های هیون بین

تصاویر جدید هیون بین

تصاویر جدید هیون بین

هیون بین

هیون بین

جدیدترین عکس های وون بین

جدیدترین عکس های وون بین

وون بین

وون بین

جدیدترین عکس های یو سئونگ هو

جدیدترین عکس های یو سئونگ هو

عکس های یو سئونگ هو

عکس های یو سئونگ هو

عکس های یو سئونگ هو

عکس های یو سئونگ هو

عکس های یو سئونگ هو

بیوگرافی یون سانگ هیون :

یون سانگ هیون (به کره‌ای: 윤상현 به انگلیسی: Yoon Sang-hyun) (زاده ۱۲ سپتامبر ۱۹۷۳ در سئول) بازیگر، خواننده در کره جنوبی است. او به دلیل بازی در مجموعه تلویزیونی آتش بازی (مجموعه تلویزیونی) شناخته شد.

یو سئونگ هو (متولد ۱۷ آگوست ۱۹۹۳) , بازیگر اهل کرهٔ جنوبی است. سئونگ هو کار خود را با سریال تلویزیونی Daddy Fish و همینطور فیلم سینمایی The Way Home شروع کرد. بعد از آن در سریالهای تلویزیونیه Love Letter و Sad Love Story و The Legend حضور پیدا کرد. در The Legend اون نقش نوجوانی Damdeok روبازی کرده بود. در سال ۲۰۰۸، سئونگ هو در کنار باقی هنرمندان مثل پارک جین یانگ و جکی چان و گروه Wonder Girls و بسیاری دیگر از هنرمندان برای حمایت از زمین لرزهٔ سیچان سال ۲۰۰۸ در پروژهٔ I Love Asia شرکت کرد.

بیوگرافی یو سئونگ هو :

زندگی هنری

آغازگر فعالیت‌های یوسئونگ هو، شرکت او در یک آژانس تجاری با نام n016 در سال ۱۹۹۶ بود. هنگامی که او هفت سال سن بیشتر نداشت حرفهٔ خود را به عنوان یک بازیگر کودک در سال ۲۰۰۲ اغاز کرد و دراولین سریال کره‌ای خود به ایفای نقش پرداخت. اما سریال The Way Home’اولین فعالیت او بود که باعث درخشش کم نطیر او در دنیای بازیگری شد. او در این سریال نقش یک پسر شهرستانی را داشت که درگیر ودار درک معنای زندگی بود و با مادربزرگ نیمه شنوای خود روزگار می‌گذراند. این فیلم اگرچه بودجهٔ کمی را به خود اختصاص داده بود اما با جذب ۴ میلیون مخاطب به خوبی درخشید.

پس از آن یو به ترتیب در سریال‌های “Korea’s Younger Brother”و (Heart Is… (2006 ایفای نقش کرد. Heart Is… دربارهٔ علاقهٔ یک پسر جوان به سگ موردعلاقه اش است.

(Unforgettable (2008 هم نام دیگر اثر اوست که در داستان این درام به کودکان یک جزیرهٔ دورافتاده برمیگردد که در دههٔ ۱۹۷۰ مجبورند تا برای گذران زندگی در یک کارخانهٔ آبنبات سازی در سئول مشغول به کار شوند

او هم چنان کار خود را در تلویزیون با درخشش در سریال Magic Warriors Mir & Gaon 2005، ادامه داد. سریالی که از سحر و جادو و ماجراجویی‌های کودکانه حکایت داشت. او در طی یک سال توانست دوستان هم سن و سال خود را با بازی در سریال‌ها و نقش‌های زیر پیدا کند و سال‌های سال همکاری خود را با آنان ادامه دهد: Yi Sun-sin در Immortal Admiral Yi Sun-sin 2004,سئونگ‌جونگ چوسان در The King and I 2007, در گوآنگ گائتو بزرگ در افسانه (درام کره‌ای) 2007.

در سال ۲۰۰۹ او درنقش یک نوجوان یاغی با سرطان کلیه درخشید که پدرخوانده اش معتاد به الکل بودو پدر خونی او هم در موسسه‌های روسپی گری فعالیت می‌کرد. این نوجوان در کشمکش‌هایی گرفتار می‌شود که پس از وقوع یک قتل در کلاس درسش اتفاق می‌افتد. با شروع قسمت ۳۴ از این سریال یو در شبکه‌ای دیگر در نقش متفاوتی ظاهر شد که آن سریال در سال ۲۰۰۹ برترین سریال کره‌ای سال شناخته شد. نام این سریالQueen Seondeokبود. از ۴ سال پیش که او سنین نوجوانی خود را پشت سر گذاشت در نقش‌های اصلی دیده شد. سال ۲۰۱۰ بود که او در نقش Baek-hyun و در سریال Master of Study بازی کرد. این سریال برپایهٔ داستان مصور ژاپنی به اسم Dragon Zakuraبوده و داستانش دربارهٔ وکیل مصمی است که معلم یک مدرسه ناموفق می‌شود و برای نجات مدرسه از منحل شدن، کلاس ویژه‌ای را از پنج دانش اموز که جزء بدترینهای مدرسه هستند تشکیل می‌دهد تا آنهارا برای رفتن به بهترین دانشگاههای کشور تعلیم دهد.

او قبلاً در موزیک ویدئویی از تی-آرا با نام “Lies”هم بازی کرد که در این کار بازیگر سریالMaster of Study’یعنیPark Ji-yeonهمراه او بود.  هم چنین اودر موزیک ویدیوی “Like The Stars” که کار مشترک The One و Taeyeon از سونوشیده بود، شرکت کرد. این موزیک ویدیو ۱۷ نوامبر سال ۲۰۱۰ منتشر شد. Flames of Desireفیلمی بود که یو سئونگ را به بازی در نقش‌های بزرگتر دعوت کرد. یو در این فیلم نسل دوم از یک خاندان ثروتمند راایفا می‌کرد که بی علاقه به جنگ جانشینی در میان وابستگان خود بود و در سن ۲۱ سالگی ازدواج کرد.

همینطور، در سال ۲۰۱۰ سئونگ هو با IU آهنگی “Believe In Love” خواندند که برای برنامهٔ خیریهٔ معروف کره‌ای Love Request بود. سئونگ هو آنها در این برنامه به محله‌های فقیر نشین در هند رفتند و از نزدیک شاهد شرایطــ سخت زندگیشان بودند..

در سال ۲۰۱۱ او تحت تعلیم لی جائه هیون برای آموزش‌های رزمی قرار گرفت و برای بازی درWarrior Baek Dong-soo”فنون شمشیر زنی خود را به اجرا گذاشت. این فیلم در ژانر اکشن اکران شد. لیفی مرغی در جنگلمجموعه‌ای بود که به صورت کاست در اختیار کودکان قرار گرفت. این مجموعه برگرفته از رمانی به قلمهوانگ سان-می بود که پرفروش ترین انیمه‌های کره‌ای با اقتباس از آن ساخته شد. داستان این رمان به گونه‌ای بود که به نوعی ماجرای جوجه اردک زشت را تداعی می‌کرد. یوسئونگ هو در این مجموعه به صدا پیشگی پرداخت. Blindفیلمی دیگر بود که یو در آن نقش یک پسر پستچی را بازی کرد که در ماجرای زندگی یک افسر اسبق پلیس که حالا نابینا شده است سهیم گردیده. در سال ۲۰۱۲ یوسئونگ اولین تجربهٔ نقش اولی خود را با بازی در درامOperation Proposal به دست آورد. این درام بازسازی شدهٔ یک سریال ژاپنی بود و روایتگری جوانی را برعهده داشت که در ورزش بیس بال فعالیت داشته. او هرگز نتوانسته بود که در کودکی عشق خود را به همبازی خود ابراز کند از این رو حالا مجبور بود تا به سفر درزمان بپردازد و با بازگشت به قدیم این محبت را ابراز نماید تا معشوقه اش را در جوانی از دست ندهد.  در آگوست سال ۲۰۱۲، سئونگ هو نقش پادشاه بهشت را در سریال تاریخی Arang and the Magistrate در کنار لی جونگی و شین مین آه بازی کرد. این سریال تاریخی بر پایهٔ باورها و اعتقادات سنتی دربارهٔ Arang هست که در آن به طور ناعادلانه کشته می‌شود و برای افشای حقیقت مرگش به صورت یک روح یازمیگردد.

در اکتبر سال ۲۰۱۲، سئونگ هو نقش کانگ هیون جون(Harry Borrsion)را در سریال Missing You بازی کرد. بازیگران دیگر این سریال پارک یوچون و یون ایون‌های بودند. داستان دربارهٔ Soo-yeon و Jung-woo دو عاشق و معشوق دبیرستانی بود که در یک ماجرای هولناک از هم جدا می‌شوند و این ماجرا تا زمان بزرگسالی هم ادامه پیدا می‌کند. تا چند سال بعد که بازرس Jung-woo که احساس گناه می‌کند ناامیدانه به دنبال Soo-yeon می‌گردد. ولی وقتی به طور اتفاقی با او روبه رو می‌شود، Soo-yeon دیگر آن Soo-yeonسابق نبود و هویت جدیدی برای خودش دست و پا کرده بود.

جالب است بدانید که در مطبوعات به دلیل شباهت یو سئونگ به So Ji-subبه او لقب سوجی کوچک را داده‌اند. این دو در سال‌های ۲۰۰۸ و ۲۰۱۳ دو موزیک ویدئو را با همکاری یک دیگر منتشر کردند. این دو موزیک ویدئو به ترتیب با نام هایLonely Life وEraserهستند.

لازم به ذکر است که یوسئونگ در ۹ آوریل ۲۰۱۳ سفرنامه‌ای از خود با نام Travel Letter, Spring Snow, And… منتشر کرد که عکس‌های آن توسط بوری عکاس معروف کره گرفته شده است. این عکس‌ها آخرین پروژهٔ حرفه‌ای بوری پیش از مرگش محسوب می‌شود.

زندگی شخصی

یوسئونگ پس از فارغ‌التحصیلی از دبیرستان گویانگ، از دانشگاه‌های معتبر کره پذیرش شد. اما او از رفتن به دانشگاه چشم پوشی کرد چرا که معتقد بود در آن دوره بیشتر باید به حرفهٔ اصلی خود بپردازد و تا زمانی که به رشتهٔ تحصیلی خاصی علاقه‌مند نشده نباید به دانشگاه برود. در میان انتقادهایی که به این تصمیم یو وارد شد اما طرز تفکر وی اندیشه‌های مثبتی را در ذهن دانشجویان مشهور و با سابقهٔ دانشگاه‌های کره ایجاد کرد.  ۵ مارچ ۲۰۱۳، سئونگ هو به خدمت سربازی رفت و به مدت پنج هفته آموزشهای پایه را گذراند و به عنوان یک سرباز وظیفه باید ۲۱ ماه را در ارتش فعالیت کند. اگرچه که دسامبر سال ۲۰۱۲ خبر داده شد که سئونگ هو برنامه ریزی کرده که بعد از اتمام سریال Missing You به سربازی برود ولی تا قطعی شدن ماجرا، خبر رفتنش را به طور رسمی اعلام نکرده بود. سئونگ هو گفت که دوست دارد مثل یک سرباز معمولی انجام وظیفه کند نه به عنوان “سربازهنرمند” و برای همین برای آژانس رسانه‌ای وزارت دفاع درخواستی نفرستاده بود

بیوگرافی هیون بین :

هيون بين (زاده كيم تِه-پيونگ در ٢٥ سپتامبر سال ١٩٨٢ ميلادى) بازيگرى اهل كشور كره ى جنوبى است. وى براى بر عهده داشتن نقش هاى اصلى در درام هاى كره اى سام سون (٢٠٠٥) و باغ مخفی (٢٠١١-٢٠١٠) شناخته شده است.

پيشه

هیون بین پيشه ى بازيگرى را با مجموعه‌های تلویزیونی “بدون توقف ۴” و “ایرلند” آغاز نمود. در سال ۲۰۰۵ و با حضور در سریال سام سون نوید ظهور ستاره اى جدید را داد. سریال سام سون، كه سريال موفق و محبوبى بود، به طور ميانگين ٪٣٧ بيننده داشت و آخرين قسمت اين سريال با ٪٥٠ بيننده به پايان رسيد. هيون بین به سبب نقش آفرينى در این سریال در جشنواره ى ام‌بی‌سی دراما جایزه ویژه را كسب کرد. در همين سال هيون بين در فيلم كره اى “بابا لنگ دراز” به عنوان بازيگر نقش مكمل مرد ايفاى نقش كرد. اين فيلم كه با الهام از كتاب “بابا لنگ دراز” خانم جين وبستر ساخته شده بود، يكى از چهار فيلم كره اى بود كه در جشنواره ى فيلم فجرِ ايران، در سال ٢٠٠٦ نمايش داده شد.

موفقیت بزرگ هیون بین در سال بعد ادامه پیدا نکرد. فیلم وی، به نام “اولین عشق یک میلیونر”، كه در آن براى نخستين بار نقش اصلى را برعهده داشت، در گیشه شکست خورد و مجموعه تلویزیونی وی به نام “ملکه برفی” نیز نتوانست موفقیتی کسب کند. “ملکه برفی” داستانِ عشقِ بینِ نابغه ى رياضى كه به حرفه ى بوكسورى روى آورده با بازی هیون بین و دختری نازپرورده با بازی سونگ یوری بود. از آن پس هیون بین در انتخابش سخت گیرتر شد و نقش بعدی خود را در سال ۲۰۰۸ و در سریال “دنیایی که در آن زندگی می‌کنیم” ایفا نمود. سپس در فیلم “من خوشحالم” که داستانِ عاشقانه اى بين پرستار و بيمارى در يك بيمارستان روانى بود، حضور پيدا كرد .هيون بين در سال ٢٠٠٩، با ايفاى نقش يك گانگستر در سريال تلويزيونى “دوست، افسانه ى ما” به شكل تحسين برانگيزى، نقش آفرينى كرد. هیون بين در سال ۲۰۱۰، با ايفاى نقش در سریال باغ مخفی شهرت بسيار به دست آوَرْد. این مجموعه یک کمدی فانتزی درباره ى رئیسى خودبین و خرده گیر و دخترى بدلکار و فقير (ها جی وون) بود که در زمان بارش باران بدن هايشان با يكديگر عوض می‌شد. این سریال در جشن اس‌بی‌اس دراماى سال ۲۰۱۰ و همچنين ۴۷ اُمین جشنواره ى “بک سانگ” مورد تشویق قرار گرفت. هیون بین در سال ۲۰۱۱ با ايفاى نقش در فیلم هاى “ببار باران، بتاب آفتاب” و “آخرین پاییز” در ۶۱ امین جشنواره فیلم برلین حضور پیدا کرد. هيون بين در ۷ مارس ۲۰۱۱ به سبب گذراندن خدمت وظیفه به ارتش ملحق شد. وى در ۶ دسامبر ۲۰۱۲ خدمت خود را به پایان رساند و از ارتش كشور كره ى جنوبى جایزه ى سرباز وظیفه شناس را دریافت نمود. هيون بين در هنگام دریافت جایزه در میان دوربین رسانه‌ها و هزاران هوادار اشک ریخت و به آنان تعظیم کرد. هيون بين در سال ٢٠١٤ در فیلم تاريخى “برخورد کشنده” كه بازه اى از حكمرانى شاه جونگجو، بيست و دومين پادشاه سلسله ى جوسون در كره، را به تصوير مى كشيد، نقش اول را برعهده داشت. این فیلم در آوریل ۲۰۱۴ اکران شد و توانست بیش از ۳ میلیون نفر را به سالن سینما آوَرَد. وی همچنین یکی از شش حمل کننده پرچم کره جنوبی در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۴ بود. نقش آفرينى بعدی هيون بين در سال ۲۰۱۵ در سريال هاید، جکیل و من بود. وی در این فیلم نقش فردى كه به بيمارى دى.آى.دى (DID) مبتلا است و دو تا از شخصيت هاى او هم زمان عاشق فردى واحد هستند را بازی کرد. اين سريال علاوه بر نشان دادن دشوارى هاى بيمارى دى.آى.دى، مثلث عشقى را به تصوير مى كشد كه در رئوس آن تنها دو نفر حضور دارند.

بیوگرافی وون بین :

وون بین (به هانگول: 원빈؛ به انگلیسی: Won Bin، نام اصلی: کیم دو-جین؛ به هانگول: 김도진. زادهٔ ۱۰ نوامبر ۱۹۷۷) بازیگر اهل کرهٔ جنوبیمی‌باشد.

وی پس از ایفای نقش در سریال «پاییز در قلب من» در سال ۲۰۰۰، به محبوبیّت چشم‌گیری دست یافت و سپس در فیلم‌های «ته‌گوکی»، «مادر» و «مردی از هیچ‌کجا» به ایفای نقش پرداخت.

 

اشتراک گذاری مطلب
نظر شما چیه ؟

نوشتن دیدگاه

15 + 12 =

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز